Tudi letos smo se z učenci oddelka NIS 1 in posebnebnega programa udeležili Cici vesele šole. Na katerem smo bili zelo uspešni. Ob reševanju nalog smo se neizmerno zabavali in imeli lepo.

“Z reševanjem logičnih nalog lahko otrok veliko pridobi. Izboljša tudi svoje logično mišljenje,
nauči se natančneje izražati, postaja vse bolj vztrajen,
lažje se odloča in zagovarja lastna stališča, ob tem pa se krepi tudi njegova samozavest.«
(Mija Kordež, Zveza zatehnično kulturo Slovenije)

Idén is részt vett a NIS 1 tagozat és a speciális program tanulói a Cici vidám iskolában, ahol nagyon sikeresek voltunk. A feladatok megoldása közben rendkívül jól szórakoztunk és szép élményeink voltak.
“Logikai feladatok megoldásával a gyermek sokat nyerhet. Fejleszti a logikai gondolkodását, megtanul pontosabban kifejezni magát, egyre kitartóbbá válik, könnyebben dönt és megvédi saját álláspontját, miközben önbizalma is erősödik.”
(Mija Kordež, Szlovén Műszaki Kulturális Szövetség)